Ігри Престолів – стартує 7 сезон

За повідомленням західних ЗМІ: останній сезон серіалу “Ігри престолів” вийде в 2019 році. Директор програм телевізійної мережі HBO Кейс Блойс розповів західному виданню, що фінальні епізоди серіалу “Гра престолів” орієнтовно вийдуть тільки в 2019 році. Блойс заявив, що творцям знаменитої кіносаги Девід Беніофф і Дену Вайсс буде потрібно ще близько 18 місяців, щоб поставити крапку в своїй роботі.

Варто відзначити, що точної дати показу фінальних серій поки немає, але 2019 рік, за словами Блойса, – досить реальний прогноз з урахуванням того, що ще планується здійснити. Потрібно ще дописати сценарій і розпланувати графік виходу епізодів … Те, що вони роблять, – це колосальна праця. Епізоди, які представлені в сьомому сезоні, і те, що вже буде в восьмому – справжнісіньке шоу, неймовірне, грандіозне. Ми вже випускали раніше багато інших проектів, але цей став наймасштабнішим за весь час … Я навіть не знаю, чи знайдеться хтось, кого розчарують нові серії, – зазначив Блойс.

Сьомий сезон серіалу стартує 16-17 липня

До речі, зовсім недавно в мережі з’явилися фотографії акторів зі знімального майданчика. Кіт Герінґтон, Софі Тернер, Мейсі Вільямс і Айзек Хемпстед-Рай сфотографувалися для обкладинки журналу Entertainment Weekly. Ці фото стали продовженням тих, що були опубліковані деякий час назад. Нагадаємо, що сьомий сезон стартує 16 липня. Творці обіцяли представити сім нових епізодів, які будуть відрізнятися від попередніх більш захоплюючими сценами і неймовірними розв’язками.

Ігри Престолів – стартує 7 сезон
Змінено: 23 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь