Інвестиції в нерухомість – Поради професіоналів

1. Ніколи сліпо не слухайте сліпо когось іншого. Те, що працює для інших, не завжди буде працювати для вас. Ви знаходитесь на іншому ринку, володієте різними навичками та маєте різні ресурси. Зробіть те, що працює саме для вас.

2. Якщо ви не знаєте, що це працює для вас, продовжуйте читати та вчитися, поки не з’ясуєте все в цій сфері.

3. Пам’ятайте: вам не потрібно знати все про все. Вам просто потрібно знати про одну нішу та стратегію, яку ви збираєтеся обрати. Не засмучуйтесь знаннями. Зосередьтеся на самому важливому.

4. Інвестування в нерухомість – це не конкурентний спорт. Попросіть допомоги від інших. Будуйте відносини з людьми. Дізнайтеся інформацію у тих, хто має більше досвіду, ніж ви.

5. Напишіть свій бізнес-план. Це не повинно бути надзвичайно формальним, але він має бути написаний. Куди ви хочете добратися? Як ви будете туди рухатися? Без дорожньої карти важко залишатися на правильному шляху.

6. Ваша математика та розрахунки це ваше багатство, все залежить від цього. Будьте консервативними у ваших оцінках і не затьмарюйте цифри.

7. Потужний капітал – це добре.

8. У вас можуть бути життєві проблеми або стрес. Не дивуйтеся цьому, але тримайте себе в руках. Проблеми – головоломка, яку потрібно вирішити, а не тупик. Пам’ятайте про це.

9. Розгляньте свій бізнес як бізнес, а не хобі. Створюйте системи, процеси та правила, які керують тим, як ви робите речі. Прикиньтеся, що дуже скоро ви передасте свій бізнес комусь іншому, тому вам потрібно мати чітко визначений та налаштований процес для виконання певних речей.

10. Поділіться своїми історіями, помилками, уроками, успіхами та іншими з іншими. Ми всі разом у цій подорожі!

Інвестиції в нерухомість – Поради професіоналів
Змінено: 20 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь