Кредит на квартиру 2017: переваги та підводні камені

5 (100%) 2 votes

Придбати помешкання в новобудові сьогодні можливо трьома способами: оплатити покупку відразу, оформити банківський кредит або ж взяти квартиру в розстрочку від забудовника. Така послуга, як кредит на квартиру, користується незмінною популярністю серед тих споживачів, які поки не накопичили достатньої для купівлі суми.

Умови кредитування

Часто терміни «кредит» та «розстрочка» вважають синонімами, але це різні поняття. Під розстрочкою зазвичай мають на увазі купівлю нерухомості на первинному ринку з подальшою виплатою вартості квартири забудовнику. В разі кредиту ви матимете справу з одним з українських банків. Більшість забудовників мають партнерів – фінансові установи, з якими у них підписано договір. Взяти позику в такому банку буде і простіше, і дешевше, адже для клієнтів своїх партнерів ця кредитна установа висуває не такі жорсткі вимоги.

Станом на 2017 рік у більшості банків України умови кредитування є такими:

  • розмір початкового внеску коливається від 10 до 30% від вартості помешкання;

  • відсоткова ставка становить 15-25% річних у гривні;

  • строк кредитування становить 10-20 років.

Давно мрієте купити квартиру в Івано-Франківську, але повної суми на це придбання у вас немає? Оберіть собі житло нового покоління! Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» продовжує зводити житловий комплекс в центрі міста (біля парку Шевченка). Дізнатись деталі купівлі або оформлення кредиту на помешкання нового зразка можна на сайті будівельної компанії.

Банківський кредит на квартиру: підводні камені

Однією з переваг банківської позики є те, що ви можете взяти її на будь-яку оселю, в тому числі й на помешкання на вторинному ринку. Проте покупцям, які хочуть отримати кредит, треба буде підготувати серйозний пакет документів, що можуть довести їхню кредито- та платоспроможність. Часто фінансові установи вимагають у позичальників також поручителів та заставу, але гарною новиною є те, що заставою може стати й куплене житло, адже воно одразу переходить у власність покупця.

Найбільшим підводним каменем банківської позики є висока вартість цієї послуги: переплата в такому разі може сягнути суми вдвічі більшої, аніж ціна помешкання (особливо якщо ви обрали довгострокове кредитування). Але багато родин, оцінивши всі плюси й мінуси, все ж беруть кредит на квартиру, адже завдяки банківській позиці вони майже одразу починають жити на власних квадратних метрах, що дозволяє забути про витрачені на оренду помешкання гроші.

Кредит на квартиру 2017: переваги та підводні камені
Змінено: Серпень 5, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь