Купівля квартири для здачі в оренду

4.5 (90%) 2 votes

Давайте визнаємо сувору правду про українську дійсність – щоб гідно зустріти старість на пенсію на державу розраховувати не доводиться! Тому купівля квартири для здачі в оренду – це один з варіантів забезпечити собі гідне життя в старості.  

Але як це зробити?

Для жителя Івано-Франківська купити квартиру і здавати в оренду – відмінна можливість отримання регулярного непоганого додаткового доходу. В середньому щорічний дохід з квартири що здається в найм становить 20-40 тис. грн., в залежності від площі та розташування квартири. Тобто, якщо купити квартиру, можна щорічно отримувати деякий прибуток, який перекриє вартість квартири протягом 8-10 років. Величезним плюсом такого вкладення є стабільна вартість житла. А якщо вибирати перспективний район Івано-Франківська придбання квартири, то цілком можна розраховувати на зростання цін на 34 % щорічно.

В якому районі купити квартиру?

Івано-Франківськ – місто, що повниться пам’ятками архітектури, проте історичні місця сьогодні мало цікавлять людей, які приїхали в наше місто жити, вчитись чи працювати. Їх цікавить – в першу чергу – інфраструктура і розташування – якомога ближче до місця роботи. Тому оптимальний вибір – це купити квартиру в районі з гарною транспортною доступністю. При цьому не обов’язково гнатися за житлом в центрі Івано-Франківська. Якщо ви плануєте купити квартиру для здачі в оренду і отримувати з неї регулярний дохід, краще розглянути недорогі варіанти, відіб’ються вони набагато швидше в силу меншою вартості. При цьому різниця в орендній платі між житлом в центрі або на околиці рідко перевищує 10-20%.

Яку квартиру купити для здачі в оренду?

Купити квартиру під здачу в оренду в Івано-Франківську на перший погляд досить просто – адже бажаючих орендувати житлове приміщення в місті ніколи не бракує. Але, якщо ви плануєте зробити дохід регулярним, слід відразу визначитися з категорією громадян, на яких ви будете орієнтуватися. Так, якщо мова йде про студентів, то для них не настільки важлива площа житла і зручності, але визначальний вплив має розташування – поблизу навчального закладу або зупинок громадського транспорту. Для сімейних людей вже важливі зручності і комфортабельність квартири, обов’язковим є наявність хоча б мінімальної обстановки, побутової техніки, бажано розташування поблизу навчальних закладів, дитячих садків, лікарень і поліклінік, інших важливих інфраструктурних об’єктів.

Яка квартира приносить найбільший дохід від здачі в оренду?

У сегменті масового житла найбільший дохід приносять однокімнатні квартири. Так як ціна їх купівлі набагато менше, ніж двокімнатних і трикімнатних квартир. А попит на такі квартири завжди стабільний. Чим менше площа квартири, тим менше комунальні витрати на її утримання і податки, що значно впливає на прибутковість квартири. До того ж орендарям властиво прагнення до економії. Тому вони набагато швидше погодяться зняти 1 кімнатну квартиру, ніж 2 кімнатну, 3 кімнатну або навіть 4 кімнатну квартиру.

Купівля квартири для здачі в оренду – які є недорогі райони Івано-Франківська

Питанням, який район Івано-Франківська вибрати для купівлі квартири, задаються багато, допускаючи при цьому одну і ту ж помилку – вибираючи житло «під себе». При цьому, часто, не враховуються типові переваги орендарів. Так для більшості найважливішими аспектами є розмір орендної плати і розташування нерухомості. Можливо, район, який ви навіть і не планували розглядати, найближчим часом отримає певні переваги в порівнянні з іншими. Тобто привабливість житла відразу ж виросте, як і його потенційна ціна. Отже, купівля квартири для здачі в оренду – це як гадання на кавовій гущі, або ви можете проаналізувати багато факторів і заглянути в майбутнє на 5-10 років вперед, щоб зробити правильний вибір.

Купівля квартири для здачі в оренду
Змінено: Липень 7, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь