Купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську

5 (100%) 2 votes

За даними статистики, сьогодні, як і до кризи, двокімнатні квартири мають найбільший попит серед покупців. Їх часто купують і родини з однією дитиною чи двома дітьми, і люди, які мешкають самі. Таке житло має відносно доступну вартість, крім того, покращене планування квартир у сучасних новобудовах дозволяє комфортно проживати в одній оселі кільком людям. Отже, з планами купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську  ви визначились, залишилось лише обрати район.

Хтось переконаний, що зручним життям у центрі міста, коли все необхідне під рукою, не зрівняється нічого. Інші ні на що не проміняють тишу й спокій спальних районів. У сьогоднішній статті ми розповімо про плюси й мінуси проживання в центрі та на околиці. Таким чином, можливо ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір.

Центральна частина міста: квартири в новобудовах

Кав’ярні, ресторани, галереї, спортзали, кінотеатри, офіси, державні установи, навчальні заклади. Багато хто мріє жити у центрі саме тому, щоб у будь-який момент мати змогу відвідати будь-яке з цих місць, не витрачаючи час на дорогу. Справді, діставатись до улюбленого кафе менш ніж за п’ять хвилин, або ходити до спортзали, коли є вільний час, дуже зручно. Крім того, лише у центральній частині міста можна по-справжньому пройнятись його духом та відчути динаміку.

До суттєвих мінусів життя у центрі можна віднести відсутність тиші, скупченість людей і автомобілів, не завжди чисте повітря через загазованість. Але, якщо відповідально підійти до питання вибору новобудови, цих проблем можна уникнути. Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» будує житловий комплекс у центральній частині Івано-Франківська по вулиці Національної Гвардії, де завдяки мальовничому парку Шевченка про гамір і забруднене повітря можна не хвилюватись – тут красиво, спокійно і дихається легко.

Околиці та спальні райони

Попри всі плюси центральної частини міста, деякі покупці квадратних метрів розглядають тільки варіанти у спальних районах чи на околиці. З переваг життя тут можна виокремити:

  • чисте повітря завдяки великій кількості зелених насаджень;

  • спокійний ритм життя, відсутність шуму;

  • ціни на житло на околицях зазвичай нижчі.

Якщо ж говорити про мінуси життя на околицях, то найчастішим аргументом є відносно довге діставання до центру, де розташована більша частина офісів, навчальних та розважальних закладів і державних установ.

Що ж обрати

Сьогодні ті, хто вирішив купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську у центрі міста, мають змогу обрати район з розвиненою інфраструктурою біля парку Шевченка від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» (що по вулиці Національної Гвардії). Даний житловий комплекс містить переваги як житла у центральній частині міста так і на околиці, а також позбавлений недоліків – які притаманні квартирам у центрі.

Купити двокімнатну квартиру в Івано-Франківську
Змінено: Серпень 7, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь