Купити квартиру в Івано-Франківську

Чи вигідно зараз купувати квартири в Івано-Франківську? Зараз засоби масової інформації регулярно повідомляють про ситуацію на фондових ринках, розцінки на нафту і падіння вартості квадратного метра. Перші дві категорії більше цікавлять економістів, тоді як житлове питання хвилює практично кожного франківця. Що відбувається на ринку нерухомості?

Безумовно, пролити світло на цю актуальну тему можуть фахівці, які «за службовим обов’язком» щодня допомагають тим, кому необхідно купити квартиру в Івано-Франківську, вторинне житло або новобудову. Отже, слово ріелторам.

Як зараз купити квартиру в Івано-Франківську – вторинне житло?

Основну частку учасників ринку завжди складали ті, хто обмінює житло. А оскільки люди, незважаючи на кризу, продовжують одружуватися і розлучатися, у них народжуються і виростають діти, то і необхідність в рішенні квартирного питання не стає менш нагальною. Так що значного скорочення числа угод не відбулося.

Стало трохи менше тих, хто, маючи в своєму розпорядженні «вільними» грошима, може дозволити собі купити квартиру в Івано-Франківську. Багато покупців зайняли вичікувальну позицію – а раптом ціни «зваляться», і вони зможуть замість однієї квартири купити дві.

Нас часто запитують, наскільки реальний такий сценарій розвитку подій. Зараз складно давати довгострокові прогнози. Проте, глобальних змін поки не спостерігається. Є тенденція до плавного збільшення кількості квартир, що продаються і поступового зниження середньої вартості квадратного метра.

Можна припустити, що в найближчій перспективі така ситуація збережеться. І якщо ви озвучите своє бажання: «Куплю квартиру в Івано-Франківську», ми з задоволенням допоможемо його реалізувати. Більш того, порадимо не відкладати рішення цього завдання, а приступати негайно.

Квартири в Івано-Франківську: хто диктує правила?

За довгий час існування ринку нерухомості ситуація на ньому складалася по-різному. Зокрема, з різною періодичністю на ньому переважали продавці або покупці. Зараз більше продавців: розуміючи, що квадратний метр дешевшає, вони намагаються виручити за своє житло максимальну ціну. І такі умови – найсприятливіші для тих, кому треба купити квартиру. Зараз в місті пропонуються до продажу сотні об’єктів. І серед такого різноманіття, звичайно ж, кожен може вибрати житло за смаком. Більш того, продавці стали набагато «більш поступливими», і при вдалому торзі можуть піти на відчутні поступки в ціні.

Так що можна сміливо сказати, що настав час, коли ідея «купити квартиру в Івано-Франківську» може бути втілена в життя з мінімальними витратами. І ще. Не секрет, частина квартир зазвичай отримується в розрахунку на їхнє майбутнє подорожчання. Чи має сенс зараз робити покупку з інвестиційними цілями? Відповідь ствердна. Криза не вічна. І незмінним залишиться одне – люди завжди будуть шукати шляхи вирішення житлових проблем. Це означає, що нерухомість в усі часи буде в ціні. А зараз ще можна знайти оптимальний для кожної сім’ї спосіб поліпшення житлових умов.

Купити квартиру в Івано-Франківську
Змінено: 20 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь