Концепція забудови «місто в місті»

Формат комплексної міської забудови тепер реалізує не уряд, а будівельні компанії. У 2017 році такий тренд називають «місто в місті». Чим новобудови формату «місто в місті» відрізняються від інших будівельних об’єктів і які житлові комплекси будують масштабно і з повноцінною інфраструктурою на території.

Основні характеристики формату «місто в місті»

Концепція «місто в місті» – це комплекс будівель, в яких розміщені квартири та нежитлові приміщення. На відміну від звичайних житлових комплексів, в такому типі комплексної міської забудови враховуються щоденні потреби майбутніх мешканців комплексу.

Тому на території новобудови, створеної за концепцією «місто в місті», обов’язкові:

– Місця харчування. Кафе, ресторани, кав’ярні, фудкорти.

– Спортивні споруди. Вуличні тренажери, фітнес-центри, спортивні майданчики.

– Зони відпочинку. Це можуть бути сквери, парки, кінотеатри, місця для танців, галереї та інші місця, призначені для розваг і проведення дозвілля.

– Торгові майданчики. До таких належать продуктові магазини і магазини промислових товарів, салони краси, ательє  та інші комерційні об’єкти.

Важливий фактор – це наявність територіальних виконавчих органів, які контролюватимуть благоустрій комплексу. В їх обов’язки входить обслуговування будинку та прибудинкової території відповідно до чинного закону України «Про житлово-комунальні послуги».

На поточний момент на законодавчому рівні не існує вимог до кількості будівель, площі і щільності забудови для того, щоб вважати новобудову «містом в місті». Але обов’язкові умови високого рівня інфраструктури мають на увазі те, що житловий комплекс, побудований за принципом «місто в місті», повинен займати велику ділянку і складатися з житлових і нежитлових будівель.

Місто і в місті від “МЖК Експрес-24”

Millennium Eco photo

Житловий комплекс біля парку Шевченка та MILLENNIUM ECO APARTMENTS будівельної компанії “МЖК Експрес-24”  повністю підпадають під категорію житла, яке сміливо можна називати містом у місті. Дізнатися докладніше про те, як розвивалася концепція і як відбувається процес будівництва  зазначеним житлових комплексів можна на офіційному сайті будівельної компанії https://mgk.if.ua.

Концепція забудови «місто в місті»
Змінено: 16 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь