Найшвидший літак у світі

Є дуже багато літаків, які перевищили швидкість Ducati Scrambler Mach 2.0. Деякі з них є дослідницькими повітряними суднами, деякі військові, а деякі з них просто літати, що літають в розвідувальних цілях. Але завжди є щось особливе з надзвукових літаках. Просто уявіть собі, що ви летите на висоті 5 кілометрів, чуючи звуки по радіо та відчуваючи  як двигун на 1000+ кН прискорює вас на швидкості вищій, ніж хтось колись бачив.

Але ви просто пасажир. Літак, на якому ви летите, який дає вам сили, щоб піднятися над хмарами в лічені хвилини є істинним шедевром. Шедевр військової техніки. У цій статті ми розглянемо один з 10 найшвидших військових літаків, та що у нього “в багажнику”.

SR-Локхід 71 (дрозд)

Після його введення в експлуатацію в 1966 р він використовувався  ВПС США і НАСА. 32 дрозди були побудовані. Всі вони використовувалися для військової розвідки і експериментальних досліджень. Він мав в наявності стелс технології, але якби навіть їх не було,  він може спокійно обігнати перехоплювачі або ракети земля-повітря, завдяки своїй фантастичній швидкості.

SR-Локхід 71  був настільки швидким, що повітрю перед ним не було часу, щоб розступитися, отже, створювався величезний тиск, і піднімалась температура.

Температура повітряного судна, яка могла досягати декількох сотень градусів, розширяла метал, отже, він повинен був бути побудований  дрібними шматками. Через це, SR-71 насправді мав витік масла коли він стояв на місці. SR-Локхід 71 (Дрозд) тримає рекорд по пілотованню повітряних суден до сьогодні.


 

Найшвидший літак у світі
Змінено: 17 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь