Новобудови Івано-Франківськ: ціни

5 (100%) 1 vote

Наша компанія пропонує свої послуги з підбору квартири і придбання її за найбільш вигідною ціною на зручних покупцеві умовах. Залежно від етапу будівництва квартири ціни на новобудови в Івано-Франківську можуть бути різними.

Новобудови Івано-Франківськ ціни

Ціни на новобудови в Івано-Франківську варіюються в залежності від їх місця розташування, класу, наявності інфраструктури і комфортабельності самого житла. Купуючи нерухомість в Івано-Франківську, новобудови якої можуть коштувати від 8 до 20 тис. грн. за 1 кв.м., клієнту дуже важливо уникнути всіх ризиків і правильно здійснити операцію.

Самим вигідним варіантом є придбання новобудови в Івано-Франківськ, котлован якої вже готовий і зведення будівлі було розпочато. Однак вибираючи дешеві новобудови в Івано-Франківську на стадії котловану, покупець ризикує своїми грошима і може ще довго чекати остаточної здачі будинку в експлуатацію.

У цьому питанні йому буде потрібно грамотна консультація ріелтора, який оцінить ризики, перевірить репутацію забудовника і дасть рекомендації для прийняття остаточного рішення на користь того чи іншого варіанта. Наші фахівці підберуть для кожного клієнта такі новобудови Івано-Франківська від забудовника, ціни яких його влаштують, і допоможуть оформити договір купівлі-продажу на найвигідніших для нього умовах.


 

Новобудови Івано-Франківськ: ціни
Змінено: Червень 23, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь