Новобудови в Івано-Франківську від забудовника

5 (100%) 3 votes

Переваги квартир в новобудовах

Знаючи певні правила, можна швидко і легко вибрати та купити квартиру в Івано-Франківську. Сьогодні торкнемося питання новобудов. Це ідеальний варіант для молодої сім’ї. В першу чергу оцініть ринок нерухомості, які є пропозиції на ньому. Бажано не розглядати варіанти за участю посередників або ріелторів. Купівля квартири – це не дешеве задоволення, а тут ще потрібно буде платити відсотки за послуги посередників. Тому найкраще обирати новобудови в Івано-Франківську від забудовника.

Обираємо квартиру в новобудові

Для цього краще переглянути сайти будівельних компаній де ви знайдете інформацію про житлові комплекси, які будуються. Вам обирати, на якому етапі йде будівництво у тому чи іншому будинку, і скільки часу ви будете чекати новосілля. Одне можна сказати з впевненістю, що на ранній стадії будівництва ціни набагато нижчі, ніж після його завершення та здачі будинку в експлуатацію. Зазвичай на сайті будівельної компанії можна ознайомитися з фотографіями з самого будівництва, щоб реально оцінити картину. Також не оминайте вивчення документації на будинок: документи на землю, дозвіл на будівництво і так далі. Дуже добре, якщо ви особисто відвідайте об’єкт. Тут зазвичай працюють фахівці, які вам допоможуть та розкажуть про квартири, які можна купити, та про хід будівництва. Цілком можливо, що Вам покажуть окремі квартири, щоб ви могли побачити варіанти планувань, обробки і навіть спланувати майбутній інтер’єр.

Новобудови в Івано-Франківську від забудовника “МЖК Експрес-24″

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує новобудови в Івано-Франківську від забудовника у двох житлових комплексах. Це екологічне сучасне житло в ЖК MILLENNIUM ECO APARTMENTS та квартири в будинках в центральній частині міста по вулиці Національної Гвардії біля парку Шевченка. Для того щоб отримати більш детальну інформацію телефонуйте +38 050 433 14 03.


Новобудови в Івано-Франківську від забудовника
Змінено: Липень 19, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь