Для такої кількості новобудов в Україні занадто мало дитячих садків

В Україні набагато більше новобудов, ніж дитячих садків. Значні темпи будівництва житла не відповідають потребі в соціальних об’єктах, вважає віце-прем’єр Геннадій Зубко. 15 млрд. грн. потрібно виділити з держбюджету на будівництво дитячих садків, щоб забезпечити існуючий попит на дошкільні дитячі заклади. Таку цифру озвучив на засіданні Кабінету Міністрів Геннадій Зубко – віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Фінансування будівництва дитячих садків в Україні

Загальна черга в дитячі садки по країні становить 65 тисяч. «Якщо проаналізувати, де потрібно будувати дитячі садки, то найбільша черга на сьогоднішній день – в обласних центрах. Так, у Львові черга становить 2 800, в Одесі цей показник дорівнює 6 500. Якщо дивитися на бюджети розвитку цих міст, то вони збільшилися на 22 млрд грн за 7 місяців поточного року. Виникає питання: в чому полягають пріоритети місцевого самоврядування? », – підкреслив віце-прем’єр.  Окремо Геннадій Зубко торкнувся питання виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку (ГФРР).

«З 3,5 млрд. грн. ДФРР передбачено фінансування 243 об’єктів сфери освіти. Повністю закрити питання з чергами в дитячі сади можна протягом 3-х років. Будівництво дитячих садків продемонструє нову якість об’єктів дошкільної освіти. Сьогодні темпи будівництва житла не відповідають потребам в соціальних об’єктах. Якщо підрахувати, скільки квадратних метрів вводиться в експлуатацію – при збільшенні на 17% житлового будівництва в 2017 році – і кількість побудованих дошкільних закладів, можна побачити цілісну картину. І в першу чергу – по всіх обласних центрах », – резюмував Геннадій Зубко. /Джерело: офіційний сайт Кабінету Міністрів України).

Новий дитячий садок в Івано-Франківську від МЖК Експрес-24

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 власним коштом здійснює будівництво дитячого садочку в новому житловому комплексі біля парку Шевченка по вулиці Національної Гвардії. Будівництво дитячого садка знаходиться на завершальній стадії.

Для такої кількості новобудов в Україні занадто мало дитячих садків
Змінено: 21 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь