В Україні спростили переоформлення дачних будинків у жилі

Rate this post

Переоформити дачний будинок в житловий стало набагато простіше. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадій Зубко впевнений, що такий крок допоможе здолати корупцію.

Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з якою дачні будинки стало легше переводити в житлові. Про це повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Переоформлення дачних будинків у жилі

“Спрощена процедура дозволить українцям, які мають намір перевести дачний або садовий будинок в житловій, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це перш за все усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення і пов’язаних з цим зловживань”, – підкреслив Зубко.

Раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив введення обліку поверхневих водних об’єктів в Україні. В Україні даний облік не здійснювався з 1957 року. Передбачається, що нова система контролю наблизить українське законодавство до європейських стандартів.


 

В Україні спростили переоформлення дачних будинків у жилі
Змінено: Червень 17, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь