Особливості та переваги придбання квартир в житлових комплексах

5 (100%) 1 vote

У сучасному світі люди все частіше починають замислюватися про придбання житла, розташованого подалі від міської суєти і гучних центральних вулиць. Ринок нерухомості пропонує широкий вибір квартир, розташованих в житлових комплексах. Житловий комплекс безсумнівно має свої переваги перед міськими житловими масивами. Переваги житлових комплексів для проживання:

Шумоізоляція

Зазвичай житлові комплекси забудовуються на віддалі від центральних автомобільних магістралей, вокзалів і аеропортів, що істотно знижує шум від звуків, що видаються транспортними засобами. Величезні торгові майданчики та інші людні закладу також знаходяться на віддалі від житлових комплексів. Завдяки цьому там не буває великого потоку людей і галасливої ​​юрби, що робить житловий комплекс тихим і спокійним місцем для проживання.

Чисте повітря

Завдяки малому потоку автомашин та озеленення житлових територій вдається підтримувати чистоту і свіжість повітря в Millennium Eco Apartments та житловому комплекс новобудов біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”.

Гарна природа

Можливість облагородити прибудинкову територію декоративними насадженнями, квітами, чагарниками, деревами, що створить сприятливою атмосферу для проживання. Серед різноманіття житлових приміщень, пропонованих ріелторськими компаніями, буває важко вибрати прийнятний варіант для купівлі. У даному матеріалі ви зможете ознайомитися з нюансами придбання нерухомості такого плану.

На що слід звернути увагу при придбанні нерухомості в житлових комплексах Івано-Франківська

Район розташування

Перш за все район житлового комплексу, в якому ви плануєте придбати житло повинен бути зручний і безпечний для проживання. При виборі району врахуйте такі фактори, як: віддаленість від місця роботи, наявність парків, скверів та інших місць для проведення дозвілля.  Також слід звернути увагу на благоустрій прибудинкової території: чи є дитячі майданчики, лавочки, насадження – все це має важливу роль для комфортного проживання.

При наявності в сім’ї дітей необхідно переконатися в тому, що в районі є дитячий сад або школа. А також перевірити на безпеку маршрут від будинку до навчального закладу, дізнатися розташування автодоріг і небезпечних дорожніх переходів. Наявність розвиненої інфраструктури буде безсумнівним плюсом в розташування житлового комплексу. На скільки близько знаходяться поблизу лікарня, супермаркет, перукарня. Це значно підвищать зручність і комфорт проживання в такому житловому комплексі.

Щоб уникнути непередбачених ситуацій потрібно обов’язково поцікавитися наявністю стоянки, розташованої поблизу до будинку. Транспортне забезпечення – має важливу роль у виборі житлового комплексу. Наявність транспортної розв’язки значно спростить виїзд і заощадить ваш час.

Необхідно заздалегідь з’ясувати як працюють житлово-експлуатаційні служби, які будуть стежити за роботою побутових систем в житловому комплексі. Не забудьте навести довідки про ЖЕК: вартість послуг, надійність, якість обслуговування.

Для отримання інформації про ЖЕКи краще почитати відгуки місцевих жителів, які користуються послугами даних організацій. При правильному підході вибрати оптимальний варіант житла досить просто. Сучасний ринок нерухомості пропонує величезний вибір гідного житла, розташованих в житлових комплексах Івано-Франківська за прийнятними цінами. При виборі житлового комплексу досить просто з увагою поставитися до тих особливостей, про які згадувалося в даному матеріалі, і ви станете власником житла своєї мрії.

Особливості та переваги придбання квартир в житлових комплексах
Змінено: Серпень 26, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь