Потрібен дизайнер інтер’єру чи ні

В даному матеріалі спробуємо дати відповідь на питання, яке часто задають перед ремонтом, потрібен дизайнер інтер’єру чи ні. Почнемо з характеристики людей, яким дизайнер не потрібен. Ви все робите самі. Не розумієте за що платити гроші сантехніку, коли можна розібратися і зробити самому. Ви любите вникати в усі процеси і контролювати все і вся. Чи не можете визначитися чого хочете, або пояснити свої бажання іншим людям. Вас влаштовує стан квартири, коли в кімнаті обклеєні шпалери, на підлозі ламінат нейтрального відтінку, на натяжній стелі одна люстра, диван, тумба під телевізором, і пластикове двокамерну вікно.

Дійсно з таким ставленням до інтер’єру не обов’язково наймати дизайнера інтер’єру. Досить і поїздки в Епіцентр щоб за пару годин зробити дизайн проект в своїй голові, і порадившись з чоловіком (чи дружиною) купити все необхідне. У цій ситуації дизайнер вам і безкоштовно не потрібен. Дизайн це завжди дорожче ніж вище описаний набір елементів. Тому будь-які пропозиції дизайнера, ви будете розглядати як спробу знищити ваш гаманець. Ви будете дивитися на цього “дизайнера” ​​як на божевільного, і постараєтеся розійтися в різні сторони з ним якомога швидше.

Дизайн інтер’єру це дорого… ?

Окремі люди стверджують, що взагалі не розуміють як дизайнери інтер’єру заробляють гроші, за що їм платять? Ось кімната – тут шпалери, тут диван, тут вікно, ось і весь дизайн. І тут важливо розуміти що ми не дорікаємо таких людей що у них немає смаку. Ні в якому разі. Це просто такий тип людей, для яких такого типу житла цілком достатньо для щасливого життя, і вони не надають інтер’єру особливої ​​цінності.

Для когось важливі наручний годинник, або машина, або стильний одяг але при цьому іншим атрибутам життя вони не надають важливого значення. Так і з дизайном інтер’єру. Комусь це важливо, комусь ні.

Люди, для яких важливий дизайн місця в якому вони живуть, часто мають хороший смак в інших сферах життя (мода, мистецтво, і тд.). Такі люди мають уявлення про дизайн, перебуваючи в гостях у друзів. Подорожуючи по світу вони живуть в сучасних готелях, ходять в стильні з точки зору дизайну магазини, кафе, ресторани, працюють в сучасних бізнес центрах і тд.

Такі люди розуміють що сучасний дизайн інтер’єру, це не тільки красиво, це зовсім інша якість життя, візуальне і тактильне відчуття від взаємодії з навколишніми предметами в інтер’єрі, коли все зроблено так, як вони хотіли. І тут виникає резонне питання – навіщо таким людям дизайнер? Якщо вони і самі можуть все придумати, розповісти будівельнику, а все потрібно зробити.

Але в цьому твердженні є глибока помилка…

Простий приклад на прикладі сайту. Навіть якщо ви розумієте який сайт якісний а який убогий, не означає що ви зможете його зробити, якщо звичайно ви не програміст і веб дизайнер в одній особі. Така робота займе у вас купу часу на навчання, вам доведеться багато разів помилитися, витратити купу грошей, перш ніж ви досягнете результату. Так і в дизайні. Краще відразу довіритися професіоналу. Це буде ДЕШЕВШЕ І ШВИДШЕ!

Що робить дизайнер інтер’єру

Дизайнер робить не тільки красиві картинки, але це також серйозна робота з плануванням, ергономікою простору і меблів. Підбір матеріалів в рамках заданого бюджету, грамотний проект електрики і т.д. Професійний дизайн проект виключає ситуації, коли у вас не вистачає меблів для зберігання речей. Або залишається 10 коробок плитки після ремонту, вимикачі і розетки заховані за меблями, недоліки освітлення в кімнаті, незручне відкривання дверей, проводка що всюди на виду у квартирі, труби і т.д.

При цьому дизайнер допомагає вам зекономити на закупівлі оздоблювальних матеріалів, плитки, меблів. У більшості дизайнерів є знижки практично на всі елементи інтер’єру. Знижка на плитку і сантехніку може доходити до 25% -30%. У дизайнерів є свої перевірені підрядники по виготовленню меблів, дверей, підлоги і т.д. Це забезпечить вам спокійний сон, економію грошей і часу. Замість того щоб бігати по об’єкту о 2 годині ночі перевіряти роботу, і доводити чому потрібно переробляти той чи інший вузол. Ну а вибір кожен робить свій, сподіваємося тільки що цей матеріал допоможе комусь визначитися, чи потрібен йому дизайнер інтер’єру чи ні.

Потрібен дизайнер інтер’єру чи ні
Змінено: 25 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь