Продаж нерухомості Івано-Франківськ

Попит на житло та продаж нерухомості Івано-Франківськ постійно зростає, тому збільшується і кількість пропозицій, як від забудовників, так і від самих власників квартир. Все це дозволяє молодим сім’ям купити квартиру в новобудові, замість того, щоб орендувати її на протязі довгого часу.

Продаж нерухомості Івано-Франківськ та область

На сучасному ринку нерухомості нашого міста житлові об’єкти вражають розмаїттям. Залежно від територіального розташування і рівня комфорту забудовники і власники класифікують квартири за рівнем комфорту: економ, бізнес, еліт Часто оголошення в газетах і на різних сайтах містять неактуальну інформацію. Саме тому пропонуємо скористатися ресурсом novobudova.if.ua.  Ми пропонуємо вигідні умови співпраці власникам квартир, забудовникам і агентствам нерухомості в обмін на регулярну коригування інформації. Це підвищує зручність вибору квартири.

Якщо Ви власник вторинного житла, Вам не потрібно самим робити знімки. Зверніться на наш сервіс, і досвідчений фотограф приїде на об’єкт і зробить фото самостійно. Після зйомки ми монтуємо зображення і розміщуємо разом з оголошенням. Якщо раніше, щоб подивитися квартиру, доводилося витрачати багато часу, тепер зробити це можна, не виходячи з дому. Віртуальний тур по квартирі допоможе заощадити час, як власникам житлової площі, так і бажаючим придбати житло.

Продаж нерухомості в Івано-Франківську має такі тенденції. За статистикою близько 80% бажаючих купити квартиру в Івано-Франківську цікавляться пропозиціями від забудовників і лише близько 20% думають про те, як купити квартиру на ринку вторинного житла.

Продаж нерухомості Івано-Франківськ
Змінено: 17 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь