Професійний ріелтор – яким він є

Професійного ріелтора можна визначити за декількома ознаками.

Спробуємо розібратися, якими ж професійними якостями повинен володіти справжній ріелтор:

1. Знаннями. Бути завжди в курсі подій, працювати (використовувати) аналітику, бути експертом у всьому, що стосується тенденцій та змін кон’юнктури ринку.

2. Мужністю. Потрібно бути чесним з клієнтом. Іноді фахівець з нерухомості боїться сказати правду про реальну вартість його об’єкта, надаючи тим самим ведмежу послугу замовнику. Погоджуючись працювати за бажаною ціною, власник згодом змушений значно знижувати ціну, особливо, якщо  скований термінами.

3. Чесністю. Ніколи не брешіть клієнту, бажаючи отримати контракт. Ви можете не збігатися психологічно, ментально, мати різні релігійні та політичні погляди. В будь-якій угоді дуже важлива довіра. Клієнт втратить час, а ви енергію і віру в свої сили.

4. Уміння говорити «ні». Якщо у клієнта немає довіри до вас як до фахівця або він не сильно мотивований. “Якщо мені не дадуть певну суму грошей, то я продавати не буду” – знайоме? Говоріть «ні» і йдіть до інших.

5. Здатність домовлятися. Ситуації в житті бувають різні. Потрібно вміти домовлятися з усіма сторонами угоди. Угоди не робляться на об’єкті або на показах. Вони робляться в тиші кабінетів за круглим столом переговорів.

6. Уміння швидко орієнтуватися в ситуації і приймати рішення. Найчастіше саме швидко прийняте рішення ріелтора призводить до укладення угод.

7. Упевненістю в собі. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете продати об’єкт, то як в цьому може бути впевнений клієнт?

8. Чуттям. Іноді можна показати клієнту всього лишень один єдиний об’єкт, і він той самий, прямо в “яблучко”.

9. Співчуттям. Умінням поставити себе на місце іншого.

Професійний ріелтор – яким він є
Змінено: 30 Серпня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь