Ремонт квартир II – заміна вікон, перепланування та утеплення

В матеріалі про капітальний ремонт квартири від А до Я ми почали розкривати цю цікаву тему. А тут її продовження – грунтовний і якісний ремонт квартир починається з підготовки фронту робіт та заміни вікон. Приміщення звільняються від меблів, приладів і техніки. Видаляється стара електропроводка, покриття зі стін, підлог і стель.

Ремонт квартир – заміна вікон

Після звільнення приміщень від сміття проводиться заміна вікон та віконних блоків. Цей етап важливий, оскільки перепад температури може пошкодити багатьом процесам обробки. Сучасний ринок пропонує кілька видів вікон: з дерев’яного масиву і клеєного бруса, з металопластикового та алюмінієвого профілів, а також комбіновані моделі. Заміна вікон в квартирі, – важливе рішення, яке може суттєво вплинути на зовнішній вигляд і затишок вашого житла. Також сучасні вікна надають підвищені показники по тепло- і шумозахисту.

В середині – кінці минулого століття масово зводилися типові будинки. Основною метою будівництва, яких було скоріше забезпечити жителів міст ізольованим житлом. Хрущовки, брежневка, Чешки – типові проекти тих часів. В наші дні мешканців вже не задовольняє планування таких квартир.

Тому наступним етапом слід перепланування квартири, який включає в себе наступні роботи: знесення і перенесення стін і перегородок перенесення дверних прорізів розширення площі кімнати за рахунок балконних приміщень або прибудови. Збільшення кухні, суміщення і збільшення санвузла, об’єднання лоджії з кімнатою або знесення перегородок в квартирі (квартира – студія) – найпоширеніші види перепланування квартири.

Квартирні перегородки та утеплення стін

Квартирні перегородки зводяться з піноблоків, цегли, піноблоків і гіпсокартону. Кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси. У Вас квартира розташована в торці будинку? Або просто дуже холодні і сирі стіни? Хорошим виходом з ситуації, що склалася буде – утеплення стін. Вибір матеріалів для утеплення дуже великий. Мінеральна вата, пінопласт, пінополістирол… Кожен з них має ряд переваг і недоліком, тому вибір індивідуальний в кожному конкретному випадку. Утеплення стін зменшує на 1/3 витрати на опалення. Ремонт в квартирі продовження…

Ремонт квартир II – заміна вікон, перепланування та утеплення
Змінено: 23 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь