Ремонт квартир

5 (100%) 3 votes

Наша компанія пропонує ремонтні бригади з найкращих фахівців у м. Івано-Франківську, які здійснюють ремонт квартир «під ключ».

Ми працюємо по всій Івано-Франківські області та м. Івано-Франківську. Великий досвід і багата практика на будівельному ринку свідчать про високу якість виконуваних робіт, а налагоджені контакти з постачальниками будівельних матеріалів дозволяють запропонувати одні з найнижчих цін серед конкурентів.

Ремонт квартир “під ключ”

Ремонт квартир «під ключ» – це комплекс робіт, що включає не тільки декоративну обробку приміщень. Це також – розведення електрики, заміна сантехнічних труб, оновлення підлогового покриття та багато іншого. Всі ці заходи спрямовані на підвищення рівня комфорту і зниження вартості обслуговування житла.

Наприклад, одне лише промивання побутових радіаторів підвищить температуру всередині приміщення під час опалювального сезону на 3-7 градусів, а декоративне оздоблення кімнати, виконане згідно з вашими побажаннями, зможе принести затишок і комфорт в ваш будинок на довгі роки.

Всупереч усталеній думці, ремонт квартир в Івано-Франківську, довірений професіоналам, зовсім не VIP-сервіс, який доступний лише заможним верствам населення. В силу ряду факторів спеціалізована компанія допоможе заощадити замовникам 10-20% від загальної вартості проекту.

Ми гарантуємо добросовісне обслуговування і персональний підхід до кожного. На сторінках нашого сайту ви знайдете опис порядку і особливостей виконання послуг, зможете розрахувати вартість ремонту і ознайомитися з прайс-листом на окремі види робіт.


 

Ремонт квартир
Змінено: Червень 17, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь