Капітальний ремонт квартири від А до Я

До кожної людини, яка має власну квартиру, будинок, приходить бажання змінити місце, в якому живе. Ремонт квартири напрошується давно і невідворотно? І в душі ви вже змирилися з його неминучістю. Але страх перед величезною кількістю проблем, з якими доведеться зіткнутися на цьому тернистому шляху, все-таки набагато сильніше. Ви передчуваєте, що прирікаєте себе на болісний і не завжди успішний пошук хороших майстрів.

Сила силенна часу піде на прозвон усіх ремонтних фірм і приблизно така ж метушня очікує в зв’язку з покупкою якісних і не дуже дорогих матеріалів. Отже, ви дозріли для ремонту квартири.

Необхідно визначити для себе: “Чого я хочу? Яким хочу бачити свій будинок?”

Ремонт квартири – з чого почати

Найбільш правильне рішення на цьому етапі – звернутися до архітекторів-дизайнерам. Послуга підготовки дизайн-проектів стає все більш популярною, так як з їх допомогою, ще до початку робіт, на етапі проектування, можна побачити, як буде виглядати готова квартира. Домовляючись з обробниками «на словах», Ви можете отримати несподіваний для себе результат – стіни не того відтінку, що ви припускали, розетки і вимикачі не там, де Вам було б зручно.

Дизайнер запропонує оптимальне рішення цієї проблеми. Відповідно до Ваших побажань, спираючись на власний досвід, він розробляє індивідуальний дизайн-проект, що підкреслює Вашу унікальність і дозволяє найбільш раціонально використовувати наявний простір. В процесі розробки Ви зможете побачити різні варіанти перепланування і колірних рішень, вносити всі необхідні поправки, ще до початку ремонтних робіт. І тільки після затвердження проекту фахівці-обробники приступлять до роботи.

Будь-який ремонт розглядається господарями квартир як процес, що має два важливих етапи – початок і кінець. Те, що відбувається між ними, часто випадає з поля зору. Про закінчення ремонту господар починає мріяти вже на наступний день після його початку. Так і виходить, що сам процес ремонту вважається обтяжуючою обставиною, і господар чекає не дочекається його завершення.

Однак значення ретельного планування цього процесу, особливо якщо це капітальний ремонт квартири, важко переоцінити. Тому краще заздалегідь скласти повне уявлення про весь комплекс робіт. Продовження статті про ремонт квартир.

Капітальний ремонт квартири від А до Я
Змінено: 23 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь