Ремонт на кухні – що треба знати

5 (100%) 1 vote

1. Добре продуманий інтер’єр і правильне планування кухні дозволять уникнути розчарувань згодом. Необхідно продумати майбутній дизайн та визначитись з переліком необхідних меблів і кухонного обладнання, колірної гами, загального вигляду кухні. При плануванні важливо врахувати розмір приміщення та розмежувати основні кухонні зони. Можна вдатися до послуг дизайнера, який дасть розумні рекомендації, але його допомога обійдеться недешево.

2. Попереднє складання списку необхідних матеріалів дозволить не купити при їх придбанні непотрібне, що дозволить значно  заощадити ваші гроші.

3. Матеріали для ремонту повинні переносити підвищену температуру, вологість, пар, спеку, бризки жиру, зберігши при цьому свій зовнішній вигляд. Відмінним вибором для оздоблення стін стане керамічна плитка, декоративна штукатурка, фарба, декоративний камінь, або шпалери, що миються. Для стелі – конструкція з ПВХ панелей, підвісна стеля, фарба, побілка. Для підлоги – керамічна плитка, наливна підлога, лінолеум.

4. Заміна старої сантехніки (установка нової) повинна передувати зовнішній обробці і підбору меблів з побутовою технікою.

5. Заздалегідь визначити місце розташування розеток і провести їх установку. Але при цьому слід враховувати план розташування кухонних меблів.

6. Кухні на замовлення будуть точно вписуватися в планування та інтер’єр саме вашої кухні, та й ціна таких меблів буде досить прийнятною.

7. Демонтувати поверхні від старих покриттів і прибрати сліди від них, провести вирівнювання стін, підлоги і стелі.

8. Подбати про безпеку комунікацій. Якщо буде потрібно – вдатися до допомоги професіоналів.

9. Хороша витяжка на кухні сьогодні є необхідністю, тому слід потурбуватися про її придбання. Це не тільки прояв турботи про здоров’я, а й питання затишку і комфорту.

10. Кухня – це багатофункціональна територія, тому її ремонт не такий простий з технічної точки зору. Роблячи повний ремонт, краще звернутися до професіоналів, якщо немає відповідного досвіду. Економія сьогодні може вилетіти в копієчку завтра.

Ремонт на кухні – що треба знати
Змінено: Вересень 10, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь