Ремонт у квартирі IV – завершення

Наступний етап, що продовжує ремонт в квартирі – штукатурка стін, стель і стяжка підлоги. Метою даного етапу є створення плоскої вертикальної і горизонтальної поверхні. Дуже часто капітальний ремонт у квартирі виявляє неприпустимі перепади рівнів підлог. Стяжку підлоги необхідно здійснювати з дотриманням всіх правил і дати їй повністю висохнути. Особливу увагу треба звернути на тріщини, щілини та зазори на стиках стін і підлоги. Їх необхідно закрити для поліпшення звуко- і теплоізоляції приміщення. Ретельне вирівнювання кутів в місцях стику підлоги і стін згодом полегшить укладання плінтуса. Стіни і підлога повинні бути вирівняні строго за рівнем.

Після, а дуже часто і під час вирівнювання встановлюються дверні коробки. Причому полотно краще тільки приміряти і потім зняти. Це дозволить зберегти його до закінчення ремонту.

Ремонт у квартирі – малярські роботи

Малярські роботи найкраще проводити в усіх приміщеннях відразу або в безперервній послідовності. В цей же час проводиться укладання кахлю на підлогу і стіни кухні і санвузла. Хмарно шпаклівка виконується для оштукатурених стін, перегородок і стель. Шар шпаклівки потрібен для заповнення пір в штукатурці і згладжування стиків на стінах і стелях. Для більшої надійності і стійкості до деформації стін, особливо в новому будинку, шпаклівка армується спеціальною сіткою. Процес і види використовуваних матеріалів залежить від вибору виду подальшої обробки. Наприклад, шпаклівка стін під шпалери, виконується в два шари, а під забарвлення в три.

Оздоблення приміщення

Остаточним етапом ремонтних робіт будь-якого об’єкта є внутрішнє оздоблення приміщення. Це дуже важливий етап будівельних робіт, в ході якого формується стиль інтер’єру. Необхідно відзначити, що створюючи інтер’єр, дуже важливо оформити простір не тільки красиво, але і максимально практично і зручно. Черговість цих робіт при капітальному ремонті визначається конкретно для кожного приміщення і виду оздоблювальних матеріалів. Якщо настил покриття підлоги буде пов’язаний з пилом, то обклеювання стін потрібно провести після нього.

Подумати слід і про стелю. Натяжну стелю краще монтувати, коли інші роботи завершені. Якщо обробка стін відбувається при наявності нової стелі, то слід передбачити надійний захист її поверхні. Шпалери клеяться на чисті зашпакльовані і заґрунтовані стіни відповідно до інструкції виробника. Там де необхідно, фарбування стін – вони фарбуються відповідно до проекту. Існують і інші способи обробки стін. Наприклад, обробка тканиною або декоративна штукатурка. Зараз особливою популярністю користується венеціанська штукатурка.

Обробка підлоги

Вибір матеріалів для обробки підлоги величезний: кахель, лінолеум, ламінат, паркет, ковролін. При необхідності покривають покриття лаком. Монтаж плінтусів і поріжки. Плінтуса і поріжки встановлюються після установки дверей і наличників, щоб можливо було зробити акуратне примикання плінтуса до лиштви і порогів до коробок дверей.

Необхідно відзначити, що зазначена вище послідовність робіт, визначена в цілому і може змінюватися в залежності від кількості кімнат у приміщенні і конкретної ситуації, ваших ресурсів, особливостей побудови багаторівневих приміщень. Після проходження цих етапів можна вважати головну роботу виконаною.

Капітальний ремонт вступає в завершальну фазу, з якою пов’язані лише приємні емоції. Квартира вже придбала оновлений вигляд. Залишається тільки встановити карнизи, розетки і вимикачі, кухонну техніку, змішувачі, вбудовані шафи і інші меблі. Після всього, що вже зроблено, така робота здасться легкою і приємною.

Ну, а попереду нас чекає свято – ремонт у квартирі завершено!

Ремонт у квартирі IV – завершення
Змінено: 23 Червня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь