Ремонт в квартирі III – гіпсокартон комунікації

4.7 (93.33%) 3 votes

В попердній статті ми розповідали про ремонт квартир пропонуємо продовження цього матеріалі. Монтаж гіпсокартонних конструкцій – є наступним етапом для всіх хто затіяв ремонт в квартирі. Гіпсокартон (ГЛК) – сучасний екологічний матеріал, що дозволяє реалізовувати широкий спектр дизайнерських рішень. Якщо дизайн проект передбачає здійснення елементів з гіпсокартону, то в комплексі з оригінальним освітленням виходить прекрасний результат. При обробці стелі гіпсокартоном, дизайнерські можливості розширюються: можна створити композицію із усілякими формами (округлостями, куточками, виступами). Також гіпсокартоном можна приховати недоліки і нерівності поверхонь.

Ремонт в квартирі – роботи з гіпсокартону

Гіпсокартонна матеріал настільки популярний, що з нього можна виконати практично будь-яку конструкцію:

  • перегородки,
  • арки,
  • ніші,
  • стелі.

Стелі можуть бути як рівними (один рівень), так багаторівневими – дворівневими, трирівневий, чотирирівневої і т.д. Гіпсокартон можна використовувати практично в будь-якому приміщенні. Для приміщень з підвищеною вологістю використовують вологостійкий гіпсокартон. Коли конструкція з гіпсокартону змонтована, її поверхню необхідно зашпаклювати, обклеїти шпалерами або пофарбувати водоемульсійною фарбою.

Розводка електропроводки

Розводка електропроводки здійснюється на початковому етапі ремонту квартири, після або під час зведення перегородок. Розведення нової електрики веде за собою реставраційні роботи по закладенню штроб в стінах і на стелі. Краще рішення – це повна заміна всієї проводки, без використання існуючої. Розводка проводів зазвичай здійснюється під стелею і опускається по стінах вертикально в потрібних місцях під розетки і вимикачі. Встановлюються монтажні коробки. Якщо стеля підвісна, то дроти укладаються і закріплюються відкритим способом.

Якщо стеля штукатуриться, то дроти утоплюватимуться в бетонне перекриття. Необхідно розрахувати навантаження, створювану споживачами, щоб правильно підібрати переріз проводів. На цьому ж етапі робиться розводка слабкострумових проводів для антени телевізорів, телефонів та інтернету. Виконуючи роботи, за архітектурним дизайн-проекту, Ви позбавите себе або майстра від етапу розрахунку і планування розташування елементів електропроводки. За Вас про це подбали професіонали-фахівці.

Сантехнічні комунікації

Розводка сантехнічних комунікацій проводиться спільно з розводкою електрики. У потрібні місця розлучаються труби гарячого і холодного водопостачання, каналізації та опалення, враховуючи при цьому розташування підключаються приладів, щодо чистових стін, кахельної плитки і т. П. Ця робота часто вимагає виконання зварювальних робіт, після чого залишається багато бруду і сміття. Тому, ремонт санвузла та ванної краще робити в першу чергу, а потім приступати до ремонту кімнат, починаючи від найдальшої, поступово наближаючись до кухні. Тут продовження матеріалу про ремонт у квартирі.

Ремонт в квартирі III – гіпсокартон комунікації
Змінено: Червень 23, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь