Скандинавський стиль в Інтер’єрі

Скандинавський стиль в інтер’єрі виділяється на тлі альтернативних рішень неповторною легкістю, що присутня в кожному аспекті. Його характерною рисою є відсутність елементів розкоші – саме завдяки цій рисі дане дизайнерське рішення протягом останніх років знаходить величезну популярність у всьому світі серед любителів невимушеного комфорту і затишку.

Якщо ви запланували ремонт у квартирі, то ми наполегливо рекомендуємо звернути увагу на скандинавський стиль, а що б зрозуміти його переваги, давайте детально переглянемо 7 основних переваг скандинавського інтер’єру, які в повній мірі розкривають його особливості та самобутність.

Сім переваг скандинавського стилю в інтер’єрі

Сім переваг скандинавського інтер’єру, які принесли йому широку популярність

➣ Унікальна кольорова палітра.

➣ Використання натуральних матеріалів.

➣ Функціональні, але при цьому дуже практичні меблі.

➣ Особливий погляд на освітлення приміщення.

➣ Філігранний підхід до підбору декоративних елементів.

➣ Поєднання між собою підлоги і стін.

➣ Акцент на яскравих аксесуарах.

В цілому, важливою особливістю розглянутого дизайнерського напрямку є акцент на постільних тонах, в поєднанні з яскравими декоративними елементами та аксесуарами. В основі всієї колірної палітри лежить білий колір – він надає загальному вигляду приміщення невимушеності, але окремі частини приміщення фарбуються в яскраві кольори, такі як червоний, синій і зелений. Яскраві акценти ставляться переважно на невеликі елементи побуту, такі як подушки, килимки, люстри – це зроблено для того, щоб розбавляти домінуючі пастельні кольори, додаючи приміщенню живий, і в той же час не надто помітний вигляд.

Матеріали в скандинавському інтер’єрі

Для того що б створити відчуття граничного затишку, в якості матеріалів для меблів і декору віддається перевага дереву, металу, шкірі, хлопку та іншим подібним натуральним матеріалам. Меблі використовується переважно з деревини світлих порід. Окремий акцент ставиться на висвітленні – приміщення, виконані в скандинавському інтер’єрі, характеризуються високою освітленістю. Для того що б досягти такого ефекту, дизайнери вдаються до допомоги великих вікон, а також використовуються штори, як добре пропускають світло. Незважаючи на наявність пофарбованих у яскраві кольори елементів, підлоги і стіни фарбуються виключно в м’які, світлі тони. Як матеріал для покриття підлоги віддається перевага паркетній дошці або ламінату, які будуть гармонійно поєднуватися з іншими природними елементами приміщення.

Квартири, оформлені в скандинавському стилі, виділяються відсутністю великої кількості елементів декору, але при цьому до їх вибору потрібно особливий підхід – всі вироби повинні мати самобутнім дизайном, а також серед них повинні обов’язково бути присутнім рішення, виконані в морській тематиці. На сайті kuhni.if.ua ви можете замовити послугу оформлення приміщення та замовлення меблів в скандинавському стилі – наші фахівці гранично філігранно впораються з поставленим завданням в силу свого професіоналізму, естетичного смаку і великого досвіду в даній сфері діяльності.

Скандинавський стиль в Інтер’єрі
Змінено: 15 Вересня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь