Смарт-квартири

4.7 (93.33%) 3 votes

Ринок будівництва житла розвивається бурхливими темпами і нововведення з новими термінами постійно дивують слух українського покупця нерухомості. Зовсім недавно з’явилися терміни квартири-студії, квартири з євро-плануванням з незмінними пошуками в Інтернеті на тему: «Що це таке?». Сьогодні доводиться шукати інформацію про смарт-квартири. Так як ця новинка стала досить часто згадуватися на просторах ринку нерухомості.

Смарт-квартири: відмінні риси

Термін «смарт-квартира» – це концепція зручного життєвого середовища для малогабаритних квартир. Класифікація смарт квартир йде в залежності від кількості спалень — для цього використовується європейський підхід. Планування найрізноманітніше, розраховане на різні верстви населення – від молодих сімей, які ще тільки планують своє власне житло, до вже солідних покупців, що цінують спокій та тишу. У різних матеріалах в Інтернеті при пошуку різниці між смарт-квартирою і квартирою з евро-плануванням знайти відмінності практично не вдалося.

✓ Як стверджується основними перевагами є те, що кожен метр смарт-квартири використовується по максимуму.

✓ Порівняно вища функціональність ніж в стандартних плануваннях квартир.

✓ У кімнатах не буває «темних» зон завдяки продуманому зонування.

Але це відноситься до будь-якої сучасної квартири з вільним плануванням чи євро-плануванням. Що дійсно відрізняє смарт квартиру – це наявність авторського дизайн-проекту для кожного об’єкта з метою комфортного розташування меблів і зонування простору. Це зумовлено тим, що несучими конструкціями є каркас будинку і зовнішні стіни.

Переваги смарт-житла

Резюмуючи всі пошуки в Інтернеті про особливості смарт-квартир, можна скласти наступний список переваг таких будівель:

✓ Підземне паркування автомобілів і заборона на стоянку під вікнами.

✓ Власна інфраструктура (дитячий та спортивний майданчики, велосипедні кімнати, магазини і підприємства побутового обслуговування населення на перших поверхах).

✓ Панорамне скління лоджій та балконів.

Таким чином, особливих відмінностей смарт-квартири від сучасних новобудов. А варто чи ні переплачувати за подібні нововведення – вирішувати лише Вам.

Смарт-квартири
Змінено: Липень 21, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь