Супермаркет нерухомості

5 (100%) 1 vote

Novobudova.if.ua – один з найбільших сайтів нерухомості та новобудов Івано-Франківська. Щомісяця за нашої участі в Івано-Франківську та області розміщуються понад 1000 пропозицій з продажу квартир. Novobudova.if.ua надає високопрофесійні послуги покупцям і представляє надійних забудовників.

Якщо, Ви плануєте купити квартиру в будинку що будується, значить, ви на правильному шляху.

Супермаркет нерухомості

Концепція «супермаркету нерухомості», прийнята в компанії, дозволяє запропонувати різноманітний вибір новобудов від забудовників Івано-Франківська.  Наша компанія підтримує партнерство виключно з досвідченими забудовниками з бездоганною репутацією.  Грамотно вибудувана цінова стратегія, оптимальна система продажу квартир в готових будинках і новобудовах, інноваційні маркетингові технології виправдовують очікування широкої купівельної аудиторії. У щоденній базі квартир тисячі актуальних пропозицій, що дозволяють купити квартиру від забудовника в будь-якому ціновому сегменті.

Клієнт – перш за все

Незмінне правило novobudova.if.ua – забезпечити клієнтам максимальний комфорт, як при прямому спілкуванні, так і на сайті. Тільки в нашому«супермаркеті нерухомості» доступний набір опцій: привабливі знижки, гарячі пропозиції, акції, ексклюзивні умови придбання квартир, новобудови за цінами від забудовника і якісний сервіс «під ключ».

Звертайтеся до нас – ми підберемо саме те, що ви шукаєте !

Супермаркет нерухомості
Змінено: Червень 16, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь