Від чого залежить вартість квартири?

Кожна людина за все своє життя не раз стикалася з проблемою купівлі або продажу житла. Часом, купуючи житло, не замислюєшся про фактори, через які ціна на квартиру є необґрунтовано завищеною. Якщо ви опинилися в ролі продавця, вашим головним завданням є не продати квартиру за ціною, яка істотно відрізняється від реальної. А якщо ви в ролі покупця, то не купити за дорого квартиру, яка коштує в рази менше. Нижче наведені показники, за якими можна визначити дійсну вартість житла.

Основні фактори, які впливають на ціну нерухомості

Найголовнішим фактором є, звичайно ж, тип об’єкта. Найбільш відомі види житла: комунальна квартира, гуртожиток, стандартна квартира, квартира з покращеним плануванням і житло елітного класу. Звичайно ж, косметичний ремонт в квартирі грає свою роль, приємніше знаходитися в квартирі, в якій щойно закінчили ремонт. І тим швидше хочеться її купити. Мало кому сподобаються обшарпані стіни, батареї що протікають, і розідраний лінолеум, навіть якщо це буде елітний будинок.

За ним йде площа квартири. Чим більше площа, тим дорожче житло. Особливо в період кризи, коли ціни на квартири набагато впали, але і попиту на них особливо немає. Як тільки в економіці відбувається підйом ціни і попит збільшуються.

Далі йде розташування квартири, яке відіграє важливу роль у купівлі житла. Чим ближче до центру міста, тим, відповідно, дорожче вартість квартири. Також, якщо житло знаходиться не дуже далеко від центру міста, але поблизу немає продовольчих маг­азинів, дитячого садка, школи, лікарні або відсутність поблизу або зупинки громадського транспорту, то ціна може впасти.

Історія будинку, теж відіграє значну роль. Матеріал, вік, проведення капітального ремонту будинку.  Є і більш другорядні чинники, такі як вид з вікна, наявність або відсутність ліфта, поверх квартири, наявність домофону, місця для паркування автомобілів, автономного опалення, тощо. Якщо в одному і тому ж будинку одні вікна виходять на фабрику, а інші на квітучий парк, легко можна здогадатися, що ціна у цих квартир буде значно відрізнятися.

Розташування квартири

Дешевші квартири, які знаходяться на першому або останньому поверсі. Виняток становить, коли вікна розташовуються в сторону жвавої вулиці, і ви зможете продати квартиру під нежитлове приміщення. Навіть час року може вплинути на вартість того чи іншого житла. Влітку, покупці купують квартири частіше, тим самим їх вартість відразу ж дорожчає. Взимку попит знижується і ціна відповідно теж. Будьте уважні при продажу або купівлі житла. Не завжди виставлена ​​на продаж квартира відповідає пропонованій ціні. Перш ніж купувати квартиру, вивчіть ринок житла, спробуйте виявити всі недоліки і переваги квартири або будинку, в іншому випадку, завжди існує ймовірність помилитися і втратити частину свого вкладення або залишитися без всього.

Від чого залежить вартість квартири?
Змінено: 18 Липня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь