Як купити квартиру і не прогоріти

5 (100%) 1 vote

Власне житло – мрія багатьох. Це і свобода, і особисте життя, і вигідні інвестиції. Однак ринок нерухомості сьогодні дуже широкий, а чим ширше річка, тим більше в ній підводних каменів. Першим і найголовнішим кроком, який дозволить зробити правильний вибір і уникнути фатальної помилки, є визначитися з бажаннями і методами пошуку квартири.

По-перше, визначте характеристики квартири. Купівля нерухомості на вторинному або первинному ринку, з ремонтом або без, велика чи маленька, з певною кількістю кімнат і таке  інше. Має значення і розташування квартири: який поверх, яка сторона (краща південна), яка відстань до громадських зупинок транспорту, який рівень шуму.

Купити квартиру в Івано-Франківську

Якщо ж ви вирішили купити квартиру в Івано-Франківську, то дуже важливо визначитися з усіма зазначеними вище параметрами. Так, наприклад, якщо ви хочете квартиру поруч з парком в тихому місці, а вам попадається приваблива пропозиція про продаж квартири з ремонтом біля промислової зони, то варто «задушити» жадібність і продовжити пошуки більш відповідного вашим побажанням варіанту.

По-друге, визначтеся з бюджетом. Закладіть в суму додаткові витрати на купівлю меблів і ремонт.

По-третє, бажано завчасно обрати відповідне джерело фінансування купівлі нерухомості. Наприклад, можна заплатити готівкою (найменше клопоту, але це не завжди саме вигідне рішення). Можна взяти квартиру в іпотеку (варіант, коли грошей немає). А можна взяти квартиру в розстрочку, коли нестача мінімальна.

По-четверте, визначитеся з методами пошуку житла. Варіантів тут небагато: можна шукати самостійно або скористатися послугами посередника-ріелтора. Причому як для першого, так і для другого є свої підваріанти. Наприклад, при самостійному пошуку житла можна публікувати оголошення або шукати оголошення про покупку. Бажаючим скористатися послугами ріелтора, можна шукати квартиру через агентства або знайти приватного ріелтора.

По-п’яте, завжди передивляйтеся декілька, чим більше тим краще, варіантів нерухомості. Мати вибір – це завжди ваша перевага. Купівля квартири – складне і багатогранне  рішення, і тут багато суб’єктивних моментів.

Як купити квартиру і не прогоріти
Змінено: Серпень 27, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь