У чому зручність розпашної шафи для одягу

5 (100%) 2 votes

З року в рік в наших будинках і квартирах кількість речей збільшується і їх потрібно кудись складати. Вирішити цю проблему нам допомагають різні шафи. Сьогодні існує величезний вибір різноманітних видів шаф. Тому підібрати шафу під індивідуальний інтер’єр вашого будинку не складе особливих труднощів.

Якщо ваша квартира мала і габаритна шафа в неї не поміщається, то дзеркальна розпашна шафа для одягу відмінно впишеться в неї. Для квартири оформленої в класичному стилі підійде дерев’яна шафа прикрашена різьбленням. Розпашні шафи для одягу можна використовувати не тільки для зберігання чистої білизни, але й для складання брудної білизни.

Ці шафи мають високу міцність, і термін їх служби досить довгий. У білизняних шафах можна розмістити полиці, різні глибокі висувні ящики і кошики для зберігання білизни та одягу.

Розпашна шафа на замовлення фото 2

Сучасні розпашні шафи

Сучасне виробництво дозволяє створювати різні конструкції шафи для одягу з розпашними фасадами. Розпашні шафи відрізняються хорошою місткістю і можуть стати хорошою заміною примірочної або гардеробної кімнати, які займають багато місця. Місця в них менше ніж у шафі купе, але вони також мають ряд переваг.

З книжковими полицями, відкритими секціями, вітринами, стелажами добре поєднується елегантні корпусні меблі. Розпашні шафи відрізняються своєю універсальністю, яка дозволяє грати з простором, а також розділяти кімнату на окремі зони. Тим самим візуально роблячи кімнату набагато більшою. Зазвичай платтяні шафи виготовляють з ЛДСП та МДФ. У порівнянні з шафами купе білизняні шафи, за ціною набагато доступніші, тому що двері тут кріпляться на петлі і не потрібно застосовувати дорогу систему купе.

Таким чином, стандартні розпашні шафи для одягу мають безліч переваг. У них проста конструкція, вони легко збираються, прийнятна ціна, ексклюзивний дизайн та різноманітні кольори фасадів.

У чому зручність розпашної шафи для одягу
Змінено: Жовтень 22, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь