На що варто звертати увагу при виборі житла

Продаж квартир в Івано-Франківську за останні кілька років виріс у своєму процентному відношенні. Хтось обмінює велику квартиру на кілька менших, хтось уже має потрібну суму та обирає найкращий варіант для себе, інші ж вирішують купувати житло під виплату. Тому, сфера нерухомості м. Івано-Франківська розвивається та має можливість запропонувати покупцю різні умови проживання, великий асортимент послуг та вигідні умови придбання.

Однак, провівши невеличке опитування, виявилося, що більша частина потенційних мешканців квартир обирають житло тільки за зовнішніми характеристиками, оминаючи важливі фактори, які пізніше стануть позитивним або ж негативним моментом у житті. Пояснюють психологи такі емоційні рішення бажанням швидше в’їхати у власне житло і порівнюють це із закоханістю, коли спочатку людина у партнері не бачить недоліків, а потім вони відкриваються.

Пункти, які можемо оминути при виборі житла

Ось перелік характеристик житла, на які часто покупці не звертають увагу:

Екологічність та загазованість району, зелені насадження, де побудований будинок. Дуже важливо, аби район був затишним та без інтенсивного руху авто. Якщо у вас є діти, то на цей пункт треба звернути особливу увагу.

Сторонній шум. Дуже часто будинки будуються одразу біля автомагістралей. Крім загазованості, мешканці таких будинків постійно чують рух машин. «Мені дуже сподобалась квартира на 19 поверсі новобудови. Був готовий купувати, але коли вдруге пішов оглядати помешкання, то пробув у квартирі тривалий час і гудіння з дороги постійно давало про себе знати. Від покупки відмовився», – розповів Володимир Чалій, потенційний покупець квартири.

Паркування. Болюча тема усіх: від власників машин, які не мають, де залишати авто, до людей, які є учасниками дорожнього руху і змушені на тротуарах обходити припарковані авто. Місце для машини у дворі будинку, в якому плануєте купити квартиру – величезний бонус для вашого спокою та гаманця, адже не потрібно шукати та платити за платну стоянку чи гараж.

Розвинена інфраструктура. Погодьтеся, дуже зручно, коли школа чи садок, торгові чи розважальні центри, фітнес-клуби чи спортзали є поряд. Це економить ваш час і гроші.

Освітлення території та під’їздів. В першу чергу це ваша безпека. Варто ретельно звертати увагу на те, де саме освітлення пропонує компанія забудовник (якщо обираєте житло в новобудові). Ліхтарі мають бути не тільки на прибудинковій території, а я у під’їздах, біля квартир.

Хороше обслуговування прибудинкової території. Одвічна проблема тих будинків, які обслуговуються ще за застарілими жеківськими методами. Плюсом новобудов є часто власне житлово-експлуатаційне обслуговування, що забезпечує комфортне проживання в будинку.

Отож, крім ціни на квартири, при виборі житла, звертайте увагу на пункти, які описані вище!

На що варто звертати увагу при виборі житла
Змінено: 14 Грудня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь