Двокімнатні квартири в Івано-Франківську

Двокімнатні квартири в Івано-Франківську – їх вартість сьогодні розпочинається в середньому від 20 тис. у.о. Протягом практично двох десятків років, однокімнатні квартири в Івано-Франківську були найбільш популярним видом житла на ринку нерухомості. Але сучасні тенденції показують, що така ситуація вже давно залишилася в минулому. Зараз інтересом і великим попитом користуються комфортабельні двокімнатні квартири, які відрізняються набагато більш зручними плануванням та параметрами житла.

До того ж бюджетний варіанти двокімнатних квартир є оптимальним рішенням для молодих сімей, дозволяючи їм вирішити питання з житлом в довгостроковій перспективі. Адже однокімнатні квартири розглядаються як «тимчасовий варіант». Також з точки зору інвестиційної привабливості, двокімнатні квартири є більш ліквідним варіантом житла, що говорить про його привабливість.

На скільки доступні двокімнатні квартири в Івано-Франківську?

Придбати доступне житло в Івано-Франківську – наболіла проблема багатьох громадян країни, що було однією з основних причин, чому однокімнатні квартири багато років залишалася найбільш затребуваним сегментом нерухомості. Проте, ми можемо спостерігати як все більше і більше людей стали віддавати свою перевагу двокімнатним квартирам.

Основний фактор, що вплинув на зміщення інтересу покупців в сторону двокімнатних квартир, це мінімальний розрив у вартості квартир, тобто нерідко ціна на однокімнатну квартиру відрізняється від двокімнатної. Адже це за умови, що рівень зручностей в останньому істотно відрізняється від першого. Однокімнатні квартири підходять одинакам, закоренілим холостякам, людям з невеликим доходом і молодим сім’ям.

Але сім’я вже з трьох чоловік відчує незручності в однокімнатній квартирі. Така сім’я всіляко намагатиметься збільшити житлову площу, купивши двокімнатну квартиру. Багатокімнатна квартира в Івано-Франківську – це додаткові витрати на збільшену лоджію і передпокій і така квартира явно виходить за рамки поняття «доступне житло», до того ж витрати на утримання багатокімнатної квартири в рази більше.

Отже, саме двокімнатна квартира являє собою зручний і економічний варіант. Варто звернути увагу на двокімнатні квартири вільного планування, які також популярні. Безумовно, квартири в престижних районах з вільним плануванням не можна назвати доступним житлом. Але в окремих районах Івано-Франківська є вельми пристойні варіанти двокімнатних квартир з вільним плануванням, які можуть Вас порадувати ціною. Вільне планування дозволяє власнику квартири зробити житло таким, яким він його бачить.

На скільки привабливі двокімнатні квартири для інвесторів?

Які характеристики житла роблять двокімнатну квартиру такою привабливою для інвестора? Головним чином, демократична вартість, зручність, затребуваність та ліквідність. Інакше кажучи, двокімнатну квартиру легше продати навіть у випадках виникнення коливань на ринку нерухомості. Також двокімнатну квартиру легше здати в оренду, як повністю, так і частково. Потенційними орендарями двокімнатної квартири можуть стати студенти, молоді сім’ї без власного житла, а також туристи, яким можна здавати квартиру подобово.

Один з найвдаліших способів придбати квартиру в Івано-Франківську – це купити квартиру в новобудові, на ранніх етапах, при яких вартість квартири відрізняється в рази. Кожен етап будівництва додає приблизно 5-10% до вартості, а іноді й більше. Але не варто забувати, що на ліквідність впливають і такі фактори як місце розташування, транспортна доступність, наявність розвиненої інфраструктури.

Які двокімнатні квартири в Івано-Франківську найбільш популярні?

Найбільш популярні ті квартири, що володіють оптимальним поєднанням всіх вищезазначених характеристик. Також покупець намагається знайти певний баланс між комфортним житлом та своїми фінансовими можливостями. Якщо говорити про чіткі характеристики, які найбільш затребувані серед покупців, то це однозначно планування. Як правило, покупців квартир відштовхує їх невдале планування – наприклад прохідні кімнати. Квартири з малогабаритної кухнею також не дуже подобаються покупцям. Дуже важливе також розташування санвузла: перевага віддається плануванню, при якому санвузол розташовується поруч зі спальнею. І все ж головний фактор популярності – це зручність розташування квартири, на який найчастіше орієнтується покупець.

В Івано-Франківську Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує квартири в районі парку Шевченка, які зручно розташовуються від центральній частині міста та неподалік від парку. Ціна квартир в новобудовах від 12000 грн. за кв.м.

Двокімнатні квартири в Івано-Франківську
Змінено: 8 Липня, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь