Продаж квартир в “Millennium Eco Apartments” – АКЦІЯ!

5 (100%) 2 votes

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” розпочинає продаж квартир в Івано-Франківську в новому житловому комплексі “Міленіум Еко Апартментс”. Новий житловий комплекс являє собою сучасні будинки з повним набором супутніх інфраструктурних об’єктів. Затишне та екологічно-чисте розташування, свіже повітря та мальовничі краєвиди — все це Ви зможете знайти в Millennium Eco Apartments.

Весь ЖК буде обгороджений парканом, що забезпечить якісну охоронну функції території. Також, працюватиме сучасний центр для відеонагляду, моніторингу та спостереження кварталу. Обрати квартиру в новому житловому районі Ви зможете за допомогою фахівців будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Ви можете зробити Ваш вибір з великої кількості одно-, дво- і трикімнатних квартир в даному житловому комплексі. Також, доступні для продажу дворівневі квартири великої площі.

Продаж квартир в Івано-Франківську – Акційна ціна !!!

Перші 20 покупців квартир в “Міленіум Еко Апартментс” отримали можливість купити квартиру  за рекордно низькими акційними цінами, що складають – 10 000 грн. за кв.м.

Продаж квартир в “Millennium Eco Apartments” – АКЦІЯ!
Змінено: Липень 12, 2017
Автор: Novobudova.if.ua
Поширити

Залишити відповідь